بهترین مطالب روز اینترنت ، ایران و جهان

اللهم عجل لولیك الفجر و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

12189 روز از ربودن امام صدر در لیبی می گذرد

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تمامی اهداف فراماسونری در یک بازی (تراوین)

در تابستان سال 2004 گراد مو لر اولین نسخه از بازی تراوین را منتشر کرد بازیکه شخصا به توسعه آن پرداخت و در کمتر از یک ماه صد ها بازی کن بر خط روزانه پیدا کرد از سراسر دنیا.

با پیشرفتش و تبدیل شدن تراوین به مشغله ای تمام وقت ، گراد تصمیم به انصراف از دانشگاه از رشته شیمی دانشگاه مونیخ میکند و به همراه برادرش فروید شرکت بازی تراوین را در سال 2005 پایه گذاری کرد.

تنها پس از چندین ماه ، در بهار 2005 یکی از علاقه مندی های وب تراوین میشود

هولدر میلر بعدها به این گروه برادرانه پیوست و شخص سوم پروژه شد و مسئولیت سرور های تراوین را به عهده گرفت.

در ماه می 2007 شرکت بازی تراوین به شهر Parkstadt Schwabing در قلب مونیخ نقل مکان کرد و تنها پس از یک سال از این تاریخ 50 نفر کارمند به آنها ملحق شدند.بقیه در ادامه مطلب ...

  تراوین یک بازی استراتژی تحت شبکه است که علاقه مندان و معتادان واقعی بسیار زیادی را در دنیا و ایران به خود جلب کرده است.اغلب افرادی که برای بار اول ثبت نام میکنند تفکر سرگرمی و لذت بردن کوتاه مدت را از این بازی میکنند ولی به مرور زمان و با آشنا شدن با بازی و راهنمایی های مشاوری که در واقع همان help بازی است شما مجذوب راهنمایی های با پاداش آن راهنما میشوید و هر چه که او میگوید را برای رسیدن به پاداش بیشتر عمل میکنید آهسته آهسته شما وادار به عمل به فرهنگ جدیدی میشوید که توسط راهنما به شما آموزش داده شده بود و از رویی دیگر توسط هم میهنان خود به شما اجبار یا تشویق میشود.

 

به دلیل وجود دستور هایی که نتیجه نهایی دستور شما پس از طی زمان خاصی به عمل میرسد ، شما تقریبا مجبور میشوید دست کم روزی دوبار در این بازی جولان دهید . نا خودآگاه متوجه میشوید به دلیل جنگ هایی که به شما میشود یا دعوت به همکاری و یا کار با بازار و نامه های دریافتی و ارسالی قطعا شما افسوس میخورید ای کاش تمام مدت در این بازی آن لاین باشید

اگر از قویترین بازیکنان تراوین پرسیده شود روزی چندد ساعت مشغول هستنند بی گمان کمتر از 8 ساعت را نخواهند گفت

و چه بسا این بازی به دلایل ذکر شده طوری شما را مجذوب میکند که خود شما عاملی برای مجذوب شدن این بازی شوید و حتی تا جاییکه به جای ای میل زدن به دوستان از پیام خوصوصی تراوین استفاده میکنید.

ولی براستی چه کسی این بازی و تفکر حاکم بر این بازی را پی ریزی کرد؟

هدف از ساخت تراوین چیست؟

نام تراوین بر گرفته از چیست؟

چرا حتی با تمام شدن یک فصل از این بازی مخاطبان با ذوق بیشتری به سمت ان میروند؟

چرا این بازی با تبلیغ در یاهو و سایت های فیلتر شکن آن هم به زبان محلی هر کشور بازدید کننده با شعار رایگان بودن جذب مخاطب میکند؟

چرا این بازی خریدنی نیست و کرایه میگیرد؟(بسیاری از دستورات ویژه در تراوین تنها به کمک گلد و طلای شما انجام میشود به عبارتی شما بایستی پول را به حساب فردی واریز کنید و آن طرف قرار داد با کش یو و سپس پول شما تبدیل به طلای در یک بازی میشود )

طلا در این بازی یک امتیاز برای خرید برخی امکانات در طول بازی است.در ابتدای بازی به خاطر انجام دادن وظایف مقداری طلا به هر بازیکن تعلق می‏گیرد.

برای این بازی چه میزان باید هزینه کرد تا همیشه خیال شما از هزینه های آن راحت شود؟

فکر میکنید تراوین چقدر پول از همین بازی استراتژیک کسب میکند؟

در چه کشوری تراوین فعال نشده است؟

و سوال آخر

پشت بازی تراوین چه هدفی نهفته و چرا این بازی این همه ترویج داده شده ؟!!!!!

افراد زیادی مجذوب این بازی شده اند و این تحلیل از سایت انتخاب هم تجربه چندین ماهه خود نگارنده انتخاب است.
ولی براستی با کمی تفکر و تعمق پی میبریم که فرهنگی که تراوین به دنبال ترویج آن و اشاعه آن حتی توسط خود بازی کنان است.

فرهنگ دزدی و حمله و ... شما برای کسب سرمایه فعالیت های دهکده خود نیاز مند منابع هستید پس چند راه دارید یکی از طولانی ترین راه ها توسعه دهکده و مزارع میباشد راه دیگر از طریق خرید و فروش و راه سوم که از هر دو راه قبلی سود مند تر ، سریع تر و جذاب تر و هیجان انگیز تر است ، دزدی و غارت سرزمین ها اطراف است حال این سرزمین ها ممکن است که قبلا با شما دوست باشند یا مختص حساب کاربری دوست شما و یا حتی فامیل شما باشد و شما به شوخی یا جدی و یا استفاده از اصتلاح قوی تر کوچکتر را مغلوب میکند به طعم شیرینی از غارت دست میابید و اگر بتوانید بین تمام بازیکنان دنیا مورد بازیتان بیشتر غارت کنید از طرف سرور مدال افتخار دزدی کسب میکنید.

چرا شما به دلایل مختلف به دوستان خود به طور مجازی حمله میکنید؟

چرا مدال به غارت شما داده میشود؟ و چندین چرا دیگر که جوابی چون فرهنگ سازی بسیار غلط تراوین از سوی سازندگان آن در کشور های مختلف و بستر سازی برای ورود فرهنگ جدیدی مثل فرهنگ و نژاد ناتار ها در خود بازی ندارد.
دو
:
یکی از جالب ترین و هیجان انگیز ترین بخش بازی پایان بازی است که پروسه ای از یک یا دو هفته تا یک تا دو ماه را به خود اختصاص میدهد است.

لطفا کاملا بی طرفانه به این موضوع بیشتر دقت کنید.

چرا قوم دیگری حمله میکند؟چرا اگر شما قوی باشید و شما به آنها حمله کنید منفعت به حسا ب میاید؟

در همه جنگ های این بازی غنیمت هایی چون چوب و آهن و طلا و گندم بدست آوردید ولی از حمله به شهر های قوم ناتار نقشه ساخت منزل گاه پایان بازی را باید شروع کنید که حسابی حاشیه سازی میشود.

باور داشته باشید و با کمی تعمق پی خواهید برد که قوم ناتار کسی نیست جز قومی با این مشخصات که با هوش تر از شما ها هستنند ، شما تمام تلاشتان را میکنید و به آنها حتی حمله میکنید وو تمام گروه خود را متحد و گروه ای دیگر را تخریب میکنید تا شما تنها اتحادی باشید که به آنها حمله کرده و از آنها پیروز میشوید ولی در نهایت نقشه خود قومی ناتاری را به غنیمت میگیرید که به آن حمله کرده اید. پشت پرده این سناریو چیزی نیست جز عادی جلوه دادن یک مفهوم عمیق و بسیار ناراحت کننده و آن این که ناتار که تنها یک نام هست و میتواند هر نام دیگری مثل یهود یا صهیونیست را هم به خود بگیرد تنها قصد دارد که نقشه خودش را عملی کند حتی بهقیمت از دست رفتن سرزمینش و یا سکونت گاهش.

پس این قوم معلوم است که در جاهای دیگری سکونت دارد معلوم است که فرمانده هی اصلیش در سپاه خود شما وجود دارد و شما به نام آزادی در اسارت و بندگی قومی دیگر و فرماندهی دیگر زندگی میکنید. این خیلی جالب است که وقتی همه نقشه ها جمع میشود تازه شروع به اعمال اهداف دشمنی رو میکنید که خودتان به آن حمله کرده اید.

نکته مورد توجه هدف خود این نقشه هاست که بالاخره با این نقشه ها چه اتفاقی میافتد.

نقشه ها ، طرح ساختن عمارت جادو یا شگفتی جهان است ، بی پرده و بی مقدمه من بیاد هدف اصلی صهیونیست ها کثیف افتادم که هدف آنها هم ساخت عمارتی بسیار عجیب و البت جادویی است به نام معبد سلیمان ، و نه تنها این اسم بلکه چندین فلسفه و هدف دیگر در این بازی تنها اسم خود را عوض کرده اند.به عبارت دیگر طبق نقشه هدف چیزی نیست به جز آماده کردن مردم برای ساخت معبد سلیمان.

این همه تلاش این همه زمان که دست کم 5 ماه ب سول میکشد یک بازی تمام شود و حتما شما مجبور به خرید طلا و پر کردن جیب دشمنان واقعی و خارج از بازی خود میشوید را به دوش میکشید تا آخر هم فرهنگ و غایت آنها ساخته شود؟آیا مردم ایران متوجه نیستتند؟اگر هم کسی بداند ولی وقت و هزینه برای این بازی دروغ گو بکند ، چه فرقی میکند با کسی که در جهل کامل است؟
باز هم نکته جالب بازی این که اگر هم یکی از بازیکنان نتواند بازی را تمام کند خود ناتار ها نقشه را انجام میدهند!!! یعنی اینکه در آخر این معبد باید ساخته شود به هر قیمت و به دست هر کسی و به دست هر اتحادی هدف از این همه حاشیه و هزینه تنها معرفی فرهنگی جدید است؟!!!!

نزدیک به پایان بازی و در حینی که ناتار ها مورد حمله التحاد شما هستند همه نقشه ها عمرانی نبوده و برخی از آنها به تعبیریجادویی برای پیشرفت شماست به عبارتی ممکن با پیدا کردن یک نقشه سرعت پیاده نظام شما تغییر چشم گیری پیدا کند و یا هر چیز دیگری!!!!

پس شما آماده پذیرفتن این نقشه به دلیل اعتقادی که به جادو پیدا میکنید ،میشوید و حریصانه تر و مشتاق تر به سمت پیدا کردن نقشه ها میروید.چرا؟
به نقل از یکی از سایت ها تراو.ین باز در توضیح آخر بازی:"بعد از ۳۰۰روز (۱۰۰ روز سرورهای اسپید) ناتارها توسط سرور آزاد می‌شوند و ۱۳ نفر می توانند ۱۳ دهکده ناتارها رو تسخیر کرده"

13 چه عددی است چرا 13 عدد دیگری نیست آیا 13 به صهیونیت ها مربوط است نماد ها و حتی پرچم ها مذهبی و ملی آنها چند ستاره دارد ؟ ستاره های دلار چند تاست؟تعداد حرکت ها شیطان پرستان چه قدر است؟ و ...

مثل تراوین همچون توهینی بس گستاخانه به شعور و فهم بازیکنان است که به این جسارت بزرگ دست زده و توانایی شما در بازی تنها به اندازه ایست که به درد اجار نقشه و ساختم معبد آنها میخورید و نه بیشتر و نقشه کشیدن و هدف نقشه از دست شما بر نمی آید و فهم تراوین باز ها فقط در حد اجرای نقشه ناتار و ساخت معبد ویژه آنهاست.

پس اگر با یه نگاه از دور متوجه میشید که عضو هر اتحادی که باشید و تو هر نقشه که باشید و هر کاری که بکنید بازهم دارید ترواین بازی میکنیند و آخرش هم یکی هستش.

فلسفه اسم بازی تراوین
اسم تراوین برگرفته از یک کلمه ی یونانی به اسم تراویزاجوس است که به معنی گرگ سیاه میباشد.

جورج کبریل فیلسوف و روانشناس قرن 12 معتقد است که چون گرک های سیاه با غارت گله های گوسفندان زندگی خود را میگذرانند این به این دلیل برای تراوین انتخاب شده که اشاره به افراد غارت گر در تراوین دارد و افراد غارت گر بازی به گرگ های سیاه تشبیه شده اند.
در واقع اسم بازی هم بر مبنای غارت و چپاول پی ریزی شده...
الکساندر اروین کشیش قرن 5-6 کلیسای برشیز واقع در تانزانیا درباره ی نام بازی معتقد است که گرگ های سیاه نماد تاریکی و وحشت است و زمان آنلاین نبودن افراد را به سیاهی تشبیه کرده اند و گرگ ها نقش انحرافی دارند.
سیاهی ، تباهی ، غارت ، چپاول ، زور گویی و در آخر به واقعیت تبدیل کردن خرافات فراماسونری ، مهم ترین اهداف این بازی ماسونی هستند.

درباره وبلاگ

و‌إِن یَكادُ الّذینَ كَفَروا لَیُزلِقونَكَ بِأَبصـرِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّكرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ و مَا هُوَ إِلاّ ذِكرٌ لِلعَـلَمین
مدیر وبلاگ : سعید

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • فعالیت وبلاگ را در چه حد می بینید؟


نویسندگان

مترجم سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات