بهترین مطالب روز اینترنت ، ایران و جهان

اللهم عجل لولیك الفجر و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

12189 روز از ربودن امام صدر در لیبی می گذرد

آرشیو موضوعی

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روز یکشنبه 29 اسفند ماه 1389

فروردین
خورشید به برج شما می رود و اعتماد به نفس و قدرت زیادی به دست می آورید و می توانید موفق باشید. ماه نو نیز در برج شماست، بنابراین اكنون بهترین زمان برای موفقیت درهر كاری است ، حتماً هم موفق می شوید.

بقیه در ادامه مطلب ...

اردیبهشت
امروز خوردشید به برج حمل می رود. قسمت نسبتاً‌ مرموز چارت شما . از حالا به بعد از شعور و حس ششم خود استفاده کنید زیرا به نفعتان می باشد. به خصوص در مورد مسائل هنری علاوه بر آن نیز ماه وجود دارد. باید از زندگی کار بکشید.

خرداد
امروز بر روابط دوستانه،‌روابط با آشنایان، فعالیت های گروهی و هم چنین فرصتی برای از بین بردن مخالفت ها تاكید وجود دارد. بهتر است با دوستان آشتی كنید. اجازه ندهید امروز بدون اتفاق مهمی تمام شود، واقعاً حیف است كه بیهوده تمام شود.

تیر
امروز ماه نو در برج حمل می باشد و دوست دارید بروید بیرون.همیشه عاشق ماندن در خانه هستید،اما امروز بدون شک دوست دارید به بیرون بروید و دنیای بزرگتری را مشاهده کنید.همسرتان به آن اندازه سرحال نیست که با شما بیرون بیاید اما کمی عشوه و ناز همه چیز را درست می کند و او نمی تواند پیشنهادتان را رد کند.

مرداد
ماه جدید امروز وارد قوچ می شود و اثری نیروبخش دارد و به شما انگیزه زندگی می دهد. هرنوع فعالیتی از قبیل مسافرت به مكانی دور، تحصیل و یا فلسفه كه افق های آینده شما را گسترش دهد، دراین زمان مورد نظر شما خواهد بود، حتی ممكن است آنها منجر به حادثه و ماجراجوئی بشوند.

شهریور
امروز ماه نو در برج حمل می باشد.این قسمت از چارت شما به به روابط صمیمانه مربوط می شود.اگر اخیراً با یک دوست رابطه خوبی نداشته اید اکنون دوست دارید همه چیز را درست کنید.

مهر
امروز روز مهمی است چرا که خورشید وارد خانه مقابل شما یعنی خانه قوچ شده و هم چنین ماه نو نیز در این خانه می باشد.تمامی این ها باعث ایجاد مرحله جدید و جالبی در رابطه شما می شود که می توانید هر گونه مشکلی را با شریک زندگی تان حل کرده و مایلید که گذشته را کنار گذاشته و دوباره از نو شروع کنید.هم چنین اگر مطالب را با دیگران در میان بگذارید احساس بسیار بهتری خواهید داشت تا این که آنها را در دلتان نگاه دارید.

آبان
امروز از نظر سیاره ای روز خاصی می باشد.ماه در برج حمل کامل می باشد.این قسمت از چارت شما به مهارت های عملی . کارهای روزانه مربوط می شود.هر نوع ایده جدیدی که اکنون دارید با مهارت و تعهد شما در دنیا ارزش پیدا می کند.

آذر
ماه نو امروز در خانه فروردین می افتد كه خانه خوشی هاست. چهره های جدید به احتمال زیاد در صحنه روابط اجتماعی شما پدیدار می شوند و شما اگر عضو یك كلوپ ورزشی هستید منتظر باشید یك چهره جدید آنجا هم پیدا شود. به نظر می رسد كه شما با آن فرد خیلی وجه مشترك دارید واگر هر دو آزاد باشید این می تواند به یك دوستی خیلی صمیمی تبدیل شود.

دی
امروز در برج حمل ماه نو زیبایی دیده می شود كه بر زندگی خانوادگی شما نور افشانی می كند. این مطلب ممكن است به طرز عجیبی سبب احساس ناآرامی و بی قراری در شما شود و در نتیجه شما تصمیم به جابه جایی منزل بگیرید. مطمئن باشید كه همسر و سایر اعضاء خانواده در این رابطه عكس العمل نشان داده و ممكن است كشمكشی طولانی را در هفته آینده سبب شود.

بهمن
امروز ماه نو است و این قسمت مربوط به سفرهای کوتاه و خواهر و برادر و نقشه تولد شما می باشد . موضوعی که کاملاً در رابطه با پیشرفت آینده شما است این است که سعی کنید همراه با برنامه های دیگران عمل کنید . این کار مبارزه گرانه ولی مهم است . ممکن است بخواهید کاملاً  آزادانه عمل کنید و یا تصمیم به انجام کاری بگیرید و دیگران را در جریان امور قرار دهید . اما اگر می خواهید موفق شوید . لازم است گروهی عمل کنید.

اسفند
امروز هلال ماه نو در حمل می تواند برای بعضی از شما شروع یک رابطه جدید و مثبت باشد. به هر حال اخیراً زندگی شما مشکل شده است. و همه روابط مهم به نظر می رسد روی یک روق جدیدی برگشته و جای پای جدیدی پیدا کرده اند بنابراین خوشحالید زیرا می توانست بدتر باشد.

درباره وبلاگ

و‌إِن یَكادُ الّذینَ كَفَروا لَیُزلِقونَكَ بِأَبصـرِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّكرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ و مَا هُوَ إِلاّ ذِكرٌ لِلعَـلَمین
مدیر وبلاگ : سعید

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • فعالیت وبلاگ را در چه حد می بینید؟


نویسندگان

مترجم سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic